O nas


Wspólnie działamy od ponad sześciu lat, jednak fotografia i wideo są naszą pasją od niepamiętnych czasów. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to wspólna praca, oparta na partnerstwie. Jesteśmy zgrani, ale nie wchodzimy sobie w kadry, dlatego otrzymujecie nietuzinkowe, niepowtarzalne ujęcia, które byłyby niemożliwe do wykonania przez jedną osobę.

Para Młoda otrzymuje wszystkie zdjęcia z dnia wesela - łącznie ok. 1200 zdjęć. Dodatkowo wykonujemy sesję narzeczeńską zupełnie za darmo, z której otrzymujecie 30 magnesów ze zdjęciem. Można je wykorzystać w formie podziękowania dla rodziców lub gości.

Całość pracy oddane jest w formie estetycznego, dużego fotoalbumu w tonacji barw odpowiadającym kolorystyce oprawy wesela. Dodatkowo nowożeńcy otrzymują pendrive w zestawie.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Chcemy pokazać Wasz wyjątkowy dzień w sposób, który będzie odpowiadał Waszym uczuciom. Będzie to historia pełna radości, wzruszeń, szczęścia. Przywiązujemy uwagę do detali, byście po latach mogli powrócić do tego ważnego dnia i na nowo wskrzesić emocje, które Wam towarzyszyły.

Podczas sesji najważniejsze dla nas jest dobre samopoczucie. To dlatego fotografujemy “na luzie”, by spędzone wspólnie godziny były przede wszystkim miłe. Liczą się szczere emocje, które staramy się uchwycić.

Tworzymy również teledyski bądź podziękowania dla rodziców. Nie kopiujemy cudzych pomysłów - podsuwamy własne koncepcje i wspólnie z Parą Młodą wybieramy tę najlepszą.

Oprócz fotografii ślubnej, proponujemy także fotografię rodzinną, ciążową, noworodkową oraz indywidualną.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów.

Skontaktuj sie z nami!


Spodobały się Wam nasze prace?
Skontaktuj się z nami.